Skup komputerów Warszawa

SKUP TELEFONÓW, KOMPUTERÓW

Zajmujemy się skupem telefonów komórkowych, wszelkiego rodzaju komputerów, laptopów, tabletów oraz wszystkich możliwych konsol do gier.

Wymieniasz komputer na nowy model i zastanawiasz się, co zrobić z tym starym? Konieczny jest Tobie szybki zastrzyk gotówki, a na półce od roku stoi konsola do gier, której już nikt nie używa? W każdej z tych sytuacji jesteśmy w pełni do Waszej dyspozycji, oferując Wam skup telefonów, komputerów i innych sprzętów multimedialnych, za jakie chcecie otrzymać gotówkę do ręki i na który macie potem prawo pierwokupu do wyznaczonego terminu. 

Pozbądź się nieużywanych rzeczy

Często w szafkach, w garażach czy na strychu zalega nam stary sprzęt. Nie mamy co z nim zrobić, a tylko zbiera kurz, prawda? Może więc lepiej na nim zarobić i otrzymać gotówkę do ręki, którą można spożytkować na zupełnie coś innego? Wy przynosicie do nas sprzęt, a my płacimy Wam pieniądze do ręki, jeszcze tego samego dnia. Komputery, laptopy, skanery, drukarki, wszelkiego rodzaju telefony komórkowe, te starsze i te nowsze, a do tego konsole do gier i inny, dowolny rodzaj sprzętu, jaki tylko chcecie sprzedać. Jesteśmy w pełni do Waszej dyspozycji.