Kantor Bitcoin Warszawa

Warszawa , ul. Leszno 34/36
+48 578 -70 -70- 78

Chcesz kupić albo sprzedać Bitcoin?

Możesz to zrobić w naszym punkcie przy ulicy: Leszno 34/36, 01 –199 Warszawa.
W ciągu kilku chwil jesteśmy w stanie dokonać zakupu albo sprzedaży kryptowalut (BTC/USDT/ETH). Zapewniamy też, że dane klientów naszego kantora są przechowywane z należytą starannością, według standardów RODO.

Co proponujemy:

  • legalny zakup i sprzedaż kryptowalut – działamy zgodnie z polskim prawem,
  • bezpieczną wymianę – w przypadku wątpliwości możesz liczyć na pozyskanie od nas niezbędnych informacji, co ważne po zakończeniu każdej transakcji wystawiamy rachunek,
  • proces dopasowany do indywidualnych potrzeb – każdy klient ma prawo przeprowadzić u nas dowolną liczbę transakcji, w formie, która będzie mu najbardziej odpowiadać.

Dodajmy, że nasz kantor kryptowalut w Warszawie zapewnia także możliwość kupna-sprzedaży innych niż Bitcoin jednostek wymiany. Ceny w takim przypadku są ustalane indywidualnie.

Jak wygląda proces wymiany Bitcoinów w kantorze krok po kroku?

Na wstępnym etapie współpracy następuje konsultacja z naszym doradcą, który przedstawia aktualne kursy kupna-sprzedaży kryptowalut lub indywidualną propozycję przygotowaną dla klienta. Kantor BTC dokłada wszelkich starań, aby zadowolić oczekiwania osób zainteresowanych wymianą. Jeśli nasza propozycja zostanie pozytywnie odebrana, możemy przejść do kolejnego kroku w procesie kupna-sprzedaży. Dbając o legalność i wymogi formalne oczekujemy od naszych klientów okazania dowodu tożsamości. W przypadku przeprowadzania transakcji kupna, po przekazaniu nam kwoty w złotówkach dokonujemy przesłania Bitcoinów do portfela cyfrowego.

Analogicznie odbywa się proces sprzedaży, kiedy to należność w polskiej walucie wypłaca kantor. Bitcoin, co chcielibyśmy podkreślić, to niejedyna opcja, jaką oferujemy klientom. W naszej placówce można wymieniać także inne kryptowaluty. Wcześniej jednak należy skonsultować się z doradcą, aby sprawdzić możliwość przeprowadzenia danej transakcji.

Na zakończenie klient otrzymuje rachunek potwierdzający operację oraz wszelkie niezbędne informacje dotyczące bezpieczeństwa przechowywania nowo nabytych kryptowalut. Oferujemy również wsparcie posprzedażowe, pomagając w razie dodatkowych pytań czy potrzeb.

Zakup:

1

Przyjdź z gotówką do kantoru.

2

Podaj portfel do wpłaty Bitcoin lub innej kryptowaluty.

3

Po zaakceptowaniu kursu i ustaleniu ilości kupowanych BTC lub innej kryptowaluty przelejemy środki na Twój portfel.

Sprzedaż:

1

Przyjdź do wybranego kantoru i wybierz kryptowalutę którą chcesz sprzedać.

2

Po zaakceptowaniu kursu i ilości sprzedawanej kryptowaluty wyślij kryptowalutę na wskazany przez pracownika adres.

3

Zaczekaj do 1 potwierdzenia sieci Blockchain lub zaksięgowania transakcji na naszym portfelu. Wtedy wydajemy gotówkę.

Ile maksymalnie mogę wymienić u was Bitcoinów lub innej kryptowaluty?

Nie ma limitu dziennego przy wymianie kryptowalut. Zawsze jednak warto nas uprzedzić o wymianie większej ilości, abyśmy mogli się do takiej wymiany przygotować.

Czy muszę się zapowiedzieć?

Zawsze mile widziany jest telefoniczny kontakt przed wizytą. Będziemy mogli sprecyzować warunki wymiany oraz zapewnić komfortowe warunki klientowi.  

Czy można wymienić kryptowaluty anonimowo?

Weryfikację z dokumentem tożsamości przeprowadzamy w przypadku, gdy kwota przekracza kwotę 1000 EUR. W przypadku wymiany kwoty do 1000 EUR dowód tożsamości nie jest konieczny.  

Czy dojeżdżacie do klientów?

Nie, działamy stacjonarnie.

Jak ustalacie cenę kryptowalut?

Aktualny kurs sprzedaży/zakupu BTC/USDT/ETH możemy udzielić telefonicznie, przecież kurs się zmienia co chwilę. Kurs ten jest już z wliczoną naszą prowizją.  

Czy Bitcoin jest legalny?

Obecnie w Polsce nie istnieją żadne zakazy czy regulacje co do posiadania i korzystania z bitcoinów oraz innych kryptowalut. Jedynym dokumentem bezpośrednio odnoszącym się do kryptowalut jest Ustawa z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (tekst jedn. Dz. U. 2018 poz. 723).  

W pełni legalnie

Legalny zakup i sprzedaż kryptowalut zgodnie z prawem polskim.

Prywatność

Każdy ma prawo przeprowadzić u nas dowolną ilość transakcji. Każdy klient obsługiwany jest indywidualnie w naszym biurze. Chętnie doradzimy i udzielimy niezbędną informację odnośnie wymiany walut. Po zakończeniu każdej transakcji wystawiamy rachunek.

Konkurencyjne ceny

Staramy się dopasować do każdego klienta. Istnieje również możliwość kupna-sprzedaży innych niż Bitcoin kryptowalut. Ceny kupna-sprzedaży w takim przypadku będą ustalane indywidualnie.

Bezpieczna wymiana.
Ceny negocjowane
Gotówka od ręki

Bitkoin Kantor

USDT, BTC, ETH, BNB, BUSD, UST

tel. Warszawa , ul. Leszno 34/36
adres.+48 578 -70 -70- 78